Головна Про компанію
Cryo Cosmetics
 Натуральна косметика для всієї родини!

 Інститут Кріогенних Біотехнологій «КРІОКОН» створений в 2013 році, як українська компанія, в якій зосереджені самі передові, на сьогоднішній день, технології низькотемпературної переробки рослинної сировини.
 
 
         Важливо відзначити, що переробка сировини, за цими інноваційними технологіями, відбувається при низьких температурах, що не перевищують нуля градусів, що і є їх основною і незаперечною перевагою. При цьому, не відбувається руйнування вітамінів, амінокислот, білкових з'єднань, окислення, пігментації, видалення з сировини ароматичних вуглеводнів, жирних кислот і т.д. Таким чином, сировина зберігає всі цінні якості вихідного продукту, що, практично, недосяжно при використанні будь-яких інших, відомих, на сьогоднішній день, способах переробки рослинної сировини.
 
        Саме цей фактор - максимальне збереження вихідних властивостей рослинної сировини - і є на сьогоднішній день, нашою основною технологічною перевагою.
 
        Компанія володіє цілим спектром кріогенного обладнання, що дозволяє здійснювати наступні технологічні процеси: сублімаційна сушка вихідної сировини, його кріо подрібнення і кріо екстракція рослинної олії.
 

        На сьогоднішній день, розвиток компанії відбувається за 2-ма напрямками. Перший - низькотемпературна екстракція олій (Кріо-Біо-Активні олії) і другий - розробка і виробництво на їх основі натуральної косметики по догляду за волоссям та шкірою під ТМ "Cryo Cosmetics".


100% натуральні Кріо-Біо-Активні олії!
       
Унікальність натуральної косметики ТМ "Cryo Cosmetics" полягає насамперед у тому, що всі косметичні продукти створені на основі натуральних Кріо-Біо-Активних олій, вироблених по низькотемпературним технологіям. Кріо-Біо-Активні олії зберігають весь спектр біологічно-активних речовин (БАР), закладених природою в рослинах, з яких ці олії екстраговані і, перебуваючи в складі косметичних продуктів, надають їм весь спектр корисних властивостей відповідних рослин.
 
        При цьому, наша технологія дозволяє отримувати олії з рослин з дуже низькою олійністю, аж до десятих і сотих часток відсотка, де вже не працюють практично всі, нині поширені технології екстракції олій і, відповідно, екстрагувати олії з дуже цінних і екзотичних рослин.

 

100% натуральний аромат!
Кріо-Біо-Активні олії, також, формують і натуральний запах наших косметичних продуктів. В той час, як інша косметика пахне або «косметикою», або має солодкувато-фруктовий аромат ароматизаторів, що використовуються для імітації запахів, косметика ТМ «Cryo Cosmetics» пахне так, як пахнуть трави, з яких отримані олії, що входять до її складу.


100% натуральні кольори!
Ми не використовуємо барвників для імітації кольору в наших продуктах.
Кріо-Біо-Активні олії самі володіють природними кольорами рослинної сировини,
з яких вони були отримані та надають ці кольори відповідним косметичним продуктам, створеним на їх основі.
У підсумку, ми створили цілу лінію косметики на основі натуральних компонентів, збагачених унікальними оліями, ароматика і корисні властивості яких максимально зближають нас з природою і дарують незабутні відчуття від їх використання!
 
       Світ не стоїть на місці і весь час появляються нові компоненти, що покращують споживчі властивості косметики в цілому. Також стрімко розвиваємося і ми, удосконалюючи вже створені косметичні продукти і постійно розробляючи нові на основі Кріо-Біо-Активних олій, отриманих з різних рослин.
 
       Причому, що стосується створення нових косметичних продуктів, наш потенціал практично безмежний, оскільки, на Землі існує понад 350 тис. видів рослин, кожна з яких володіє якимись корисними властивостями і, відповідно, може бути використана як компонент у виробництві натуральної косметики ТМ « Cryo Cosmetics ».
 
        Незайвим, також, буде підкреслити, що ми не використовуємо в своїх продуктах
Лаурилсульфат / Лауретсульфат натрію (SLS, SLES), Пропіленгліколь, Парабени (Метилпарабен, Етилпарабен, Пропілпарабен, Бутилпарабен), Формальдегіди (Діазодініл сечовина, імідазолідиніл сечовина), мінеральні олії, і, як уже говорилося вище, барвники та ароматизатори.
Наш підхід - максимум натуральності в продуктах ТМ "Cryo Cosmetics"!
 

Натуральна косметика ТМ "Cryo Cosmetics" -

незабутні відчуття свіжості,

натуральностіта гармонії з світом природи!Сучасний ринок натуральної косметики по догляду за волоссям і шкірою пропонує широкий асортимент продукції, але, часто, ми купуємо дорогу косметику навіть замислюючись - з чого вона складається?
Чим же відрізняється до осметика ТМ "Cryo Cosmetics" від інших?
 
 

CRYO COSMETICS TM

Натуральна косметика на унікальних Кріо-Біо-Активних оліях!

Кріо-Біо-Активні олії, що входять в косметику, отримані за допомогою низькотемпературних технологій (-30 ᵒС), зберігають весь спектр біологічно активних речовин (БАР), що притаманні для цих рослин, з яких вони були екстраговані.

100% натуральні Кріо-Біо-Активні олії!

100% натуральні запахи!

100% натуральні кольори!

Без сульфатів, ароматизаторів та барвників!

Новітні технології і продукти на ринку!

Український виробник!

Натуральна косметика ТМ Cryo Cosmetics – незабутні відчуття свіжості, натуральності та гармоніїї зі світом природи!

cryocosmeticscryocosmeticscryocosmeticscryocosmeticscryocosmetics