26.07.2017р. Зустрічайте наші НОВИНКИ!
Ціна - 129 грн. Об'єм - 250 мл. Виробник: Україна, Київ. Шампунь містить унікальні, за своїм хімічним складом та способом одержання Кріо-Біо-Активні олії конопель, кунжуту та розторопші. Завдяки вискому вмісту поживних речовин - жирних кислот, фітостеролів та фітостеринів, мікроелементів, вітамінів А, D і Е ефективно покращує стан сухого, тьмяного та схильного до жирності волосся  і подразненої шкіри голови. Регулярне застосування шампуню додасть вашому волоссю сили, блиску та  еластичності, зволожить його, полегшить розчісування, зніме подразнення шкіри голови, запобігатиме виникненню себорейних захворювань!   
Ціна - 129 грн. Об'єм - 150 мл. Виробник: Україна, Київ. Пінка з комплексом Кріо-Біо-Активних олій конопель та кунжуту чудово подбає  про суху та атопічну шкіру. Окрім основної властивості - очищення, чудово зволожить, підживить та відновить природний захисний бар’єр шкіри. Завдяки цілющим властивостям Кріо-Біо-Активних олій усуне запалення, нормалізує роботу сальних залоз та прискорить регенерацію пошкоджених тканин. Крім того, присутня у складі пінки, натуральна ефірна олія чайного дерева володіє високими антибактеріальними та антисептичними властивостями, що запобігає утворенню висипів, подразнень та акне!  
Ціна - 169 грн. Об'єм - 40 мл. Виробник: Україна, Київ. Кріо-Біо-Активні  олії конопель та кунжуту здавна відомі своїми цілющими властивостями та багатим хімічним складом.  Жирні кислоти, антиоксиданти, фітостероли і фосфоліпіди, Fe, K, Zn, S ,Mg, група вітамінів A, D, E  чудово живлять, зволожують та відновлюють захисний бар’єр шкіри. Окрім того, комплекс даних олій  захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів та перешкоджає активізації процесу раннього старіння шкіри
 
 

CRYO COSMETICS TM

Натуральна косметика на унікальних Кріо-Біо-Активних оліях!

Кріо-Біо-Активні олії, що входять в косметику, отримані за допомогою низькотемпературних технологій (-30 ᵒС), зберігають весь спектр біологічно активних речовин (БАР), що притаманні для цих рослин, з яких вони були екстраговані.

100% натуральні Кріо-Біо-Активні олії!

100% натуральні запахи!

100% натуральні кольори!

Без сульфатів, ароматизаторів та барвників!

Новітні технології і продукти на ринку!

Український виробник!

Натуральна косметика ТМ Cryo Cosmetics – незабутні відчуття свіжості, натуральності та гармоніїї зі світом природи!

cryocosmeticscryocosmeticscryocosmeticscryocosmeticscryocosmetics